Nasza szkoła jest kolorowa i wesoła! Przyjazna dzieciom!

BIP

Nasza szkoła jest kolorowa i wesoła! Przyjazna dzieciom!

  Poniedziałek 12.11.2018

  Dzwonki

  1)   8:00 -  8:45
  2)   8:55 -  9:40
  3)   9:50 - 10:35
  4)  10:45 - 11:30
  5)  11:45 - 12:30
  6)  12:50 - 13:35
  7)  13:40 - 14:25
  8)  14:30 - 15:15
  9)  15:20 - 16:05

  Witamy na stronie szkoły!

  Drodzy Uczniowie, Rodzice,

  na tej stronie będziecie mogli przejrzeć najnowsze informacje na temat aktualnych wydarzeń w szkole, bedzie tutaj można pobrać dokumenty lub dowiedzieć się o zmianach, które szkoła wprowadza. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

   

  Nasza szkoła jest kolorowa i wesoła! Przyjazna dzieciom!

   Nasz Youtube

   eTwinning

   Aktualności

   • BIEGI NIEPODLEGŁOŚCIOWE - Obrazek 1 BIEGI NIEPODLEGŁOŚCIOWE - Obrazek 2

    BIEGI NIEPODLEGŁOŚCIOWE - Obrazek 3 BIEGI NIEPODLEGŁOŚCIOWE - Obrazek 4 BIEGI NIEPODLEGŁOŚCIOWE - Obrazek 5

    Dnia 11.11.2018 roku w tak ważnym dla Polski dniu ponad 60 uczniów z klas I-VIII reprezentowało nasza szkołę w Biegach Niepodległościowych w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Zwarta ekipa dzielnie stawiła się na starcie. Przy ogromnym wsparciu i dopingu rodziców wszyscy zameldowali się na mecie i otrzymali pamiątkowe medale i koszulki. Zespołowo chłopcy zajęli miejsce III, a dziewczynki miejsce IV.

   • WIECZORNE CZYTANIE DLA NIEPODLEGŁEJ - 9.11.2018 - Obrazek 1 WIECZORNE CZYTANIE DLA NIEPODLEGŁEJ - 9.11.2018 - Obrazek 2 WIECZORNE CZYTANIE DLA NIEPODLEGŁEJ - 9.11.2018 - Obrazek 3

    WIECZORNE CZYTANIE DLA NIEPODLEGŁEJ - 9.11.2018 - Obrazek 4 WIECZORNE CZYTANIE DLA NIEPODLEGŁEJ - 9.11.2018 - Obrazek 5 WIECZORNE CZYTANIE DLA NIEPODLEGŁEJ - 9.11.2018 - Obrazek 6

    Późnym popołudniem w szkole spotkali się rodzice, nauczyciele i uczniowie by wspólnie uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości z okazji "urodzin" wolnej Polski. Było bardzo uroczyście i podniośle. W przemiłej atmosferze mogliśmy spędzić ten wieczór, a przy okazji zgłebić wiedzę na temat losów naszej ojczyzny.

   • PROJEKT "WŁĄCZANIE POPRZEZ NIEFORMALNE I CYFROWE KLASY" W RAMACH PROGRAMU ERASMUS + - Obrazek 1 PROJEKT "WŁĄCZANIE POPRZEZ NIEFORMALNE I CYFROWE KLASY" W RAMACH PROGRAMU ERASMUS + - Obrazek 2

    PROJEKT "WŁĄCZANIE POPRZEZ NIEFORMALNE I CYFROWE KLASY" W RAMACH PROGRAMU ERASMUS + - Obrazek 3 PROJEKT "WŁĄCZANIE POPRZEZ NIEFORMALNE I CYFROWE KLASY" W RAMACH PROGRAMU ERASMUS + - Obrazek 4

    Projekt "Włączenie poprzez nieformalne i cyfrowe klasy" w ramach programu Erasums+ oficjalnie otwarty.

    Dnia 5 listopada 2018 roku projekt "Włączenie poprzez nieformalne i cyfrowe klasy"- „The Non-Formal and the Digital Classrooms for Inclusion” realizowany w ramach programu Erasmus+ Edukacja Szkolna dofinansowany z Unii Europejskiej został oficjalnie otwarty. Projekt będzie realizowany przez najbliższe dwa lata przez cztery szkoły partnerskie: Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 w Siedlcach, Polska; Școala Gimnazială ,,Vasile Lucaciu”, Apa, Satu Mare, Rumunia - koordynator projektu; 16 I.C. "S. Chindemi, Siracuza, Włochyly; Aksemseddin Bilim ve Sanat Merkezi, Nigde/MERKEZ, Turcja. Podczas spotkania zostały przedstawione cele i założenia projektu. Cała Szkoła będzie podejmowała różnorodne działania formalne i cyfrowe dla włączenia społecznego naszych uczniów. Wszystkim przybyłym gościom bardzo dziękujemy za przybycie.

   • WIECZORNE CZYTANIE DLA NIEPODLEGŁEJ - Obrazek 1

    Serdecznie zapraszamy rodziców i uczniów do wzięcia udziału w uroczystej wieczornicy zorganizowanej z okazji 100 - lecia odzyskania niepodległości. Zgłoszenia u wychowawców.

   • KONCERT PATRIOTYCZNY - Obrazek 1

    Dnia 31 października 2018 r. odbył się w naszej szkole koncert patriotyczny w wykonaniu zespołu Limbos.

    GALERIA ZDJĘĆ

   • SUKCES FILIPA W ETAPIE WOJEWÓDZKIM KONKURSU KRASOMÓWCZEGO - Obrazek 1 SUKCES FILIPA W ETAPIE WOJEWÓDZKIM KONKURSU KRASOMÓWCZEGO - Obrazek 2

    SUKCES FILIPA W ETAPIE WOJEWÓDZKIM KONKURSU KRASOMÓWCZEGO - Obrazek 3

    Filip Lisowski, uczeń klasy 8d na etapie wojewódzkim Konkursu Krasomówczego zajął III miejsce. Gratulujemy sukcesu!!!

   • SPOTKANIE DLA KREATYWNYCH RODZICÓW

    Spotkanie dla kreatywnych rodziców. Tym razem dla: tatusiów, ojców, „starych”.

    Temat wiodący spotkania: Role ojca jakie odgrywamy wobec naszych dzieci.

    Czemu warto przyjść?
    - spotkania dadzą Ci praktyczną wiedzę nt. wychowania dzieci przez mężczyzn.
    - pozwolą wymienić najlepsze praktyki i doświadczenia w gronie zaangażowanych ojców.
    - pomogą każdemu w codziennym zmaganiu się z rolą taty.
    - pozwolą Ci nawiązać kontakty z innymi aktywnymi ojcami.

    Kiedy? 6.11.2018r. godzina - 16.30-18.00
    Gdzie?  Sala 105

   • SPOTKANIE Z MISTRZYNIĄ OLIMPIJSKĄ - IGĄ ŚWIĄTEK - Obrazek 1 SPOTKANIE Z MISTRZYNIĄ OLIMPIJSKĄ - IGĄ ŚWIĄTEK - Obrazek 2

    SPOTKANIE Z MISTRZYNIĄ OLIMPIJSKĄ - IGĄ ŚWIĄTEK - Obrazek 3 SPOTKANIE Z MISTRZYNIĄ OLIMPIJSKĄ - IGĄ ŚWIĄTEK - Obrazek 4

    W zwykłym szkolnym dniu Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach WIELKIE WYDARZENIE. Dnia 30 października 2018 r. to czas spotkania gwiazdy juniorskiego tenisa - Igi Świątek oraz jej taty Tomasza (olimpijczyka wioślarstwa) z naszą młodzieżą. Imprezę prowadziła p. Beata Schwartz-Oleszczuk - nauczyciel wychowania fizycznego. Wydarzenie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze. Współprowadzący uczniowie przedstawili sukcesy Igi w prestiżowych turniejach ITF oraz WTA. Zwycięstwo olimpijskie, a także zwycięstwo Wimbledonu 2018. Następnie Iga i jej tata odpowiadali na pytania zadawane przez uczestników spotkania. OLIMPIJKA to bardzo mądra, skromna i życzliwa osoba, która przekazała nam wiele życiowych wskazówek. Mimo młodego wieku ma bardzo dojrzałe podejście do życia, co wywarło na nas duże wrażenie. Potem ustawiła się ogromna kolejka po autografy, które Iga zapisywała na pamiątkowych zakładkach do książek. Na koniec były pamiątkowe fotografie z zaproszonymi gośćmi, których pożegnano gromkimi owacjami na stojąco. Współprowadzący podziękowali wręczając bukiecik kwiatów. Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem mediów nie tylko lokalnych - TVP 3, Tygodnik Siedlecki, Radio Eska, portal Podlasie24.pl

   • AKCJA "SPRZĄTANIE ZAPOMNIANYCH GROBÓW" - Obrazek 1 AKCJA "SPRZĄTANIE ZAPOMNIANYCH GROBÓW" - Obrazek 2 AKCJA "SPRZĄTANIE ZAPOMNIANYCH GROBÓW" - Obrazek 3

    Dnia 30 października 2018 r. Szkolne Koło PCK pod przewodnictwem p. K. Frankowskiej zorganizowało cykliczną akcję – „Sprzątanie zapomnianych grobów” na cmentarzu Centralnym w Siedlcach. W pracach wzięli udział uczniowie kl. V f – sportowej wraz z nauczycielkami – p. Eweliną Wiszniewską i p. Iloną Mroczkowską. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem porządkowali zabytkowe, lecz zapomniane i zaniedbane groby. Niektóre z nich pochodzą nawet z dziewiętnastego i początku dwudziestego wieku. Dla wszystkich uczestników przedsięwzięcia, a przede wszystkim dla uczniów była to wspaniała lekcja historii, wychowania w poczuciu najwyższych wartości i nauka wspólnego działania.
    Organizatorka – p. Karolina Frankowska bardzo dziękuje uczniom i nauczycielkom za udział i pomoc w akcji.

   • SPRZEDAŻ ABONAMENTÓW

    Sprzedaż abonamentów na m-c listopad 2018:

    30.10. (wtorek), 31.10. (środa), 5.11. (poniedziałek)

    w godz.  7.30 – 15.30
    cena -  62,70    
      

   • KONKURS PLASTYCZNY "LETNIA PRZYGODA" - Obrazek 1

    Dnia 25 października 2018r. w Samorządowym Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu plastycznego "Letnia przygoda''.
    Uczniowie naszej szkoły zajęli dwa pierwsze miejsca w kategorii klas VI-VIII.
    I miejsce -  Wiktoria Woźnica klasa VIb
             Igor Hołubiec klasa Va
    II miejsce - Eryk Bargieł klasa Va
    Laureatom serdecznie gratulujemy.

    GALERIA ZDJĘĆ

   • 277 EUROPEJSKICH ODZNAK JAKOŚCI! - Obrazek 1 277 EUROPEJSKICH ODZNAK JAKOŚCI! - Obrazek 2

    277 EUROPEJSKICH ODZNAK JAKOŚCI! - Obrazek 3 277 EUROPEJSKICH ODZNAK JAKOŚCI! - Obrazek 4

    277 EUROPEJSKICH ODZNAK JAKOŚCI! - Obrazek 5 277 EUROPEJSKICH ODZNAK JAKOŚCI! - Obrazek 6

    277 EUROPEJSKICH ODZNAK JAKOŚCI! - Obrazek 7 277 EUROPEJSKICH ODZNAK JAKOŚCI! - Obrazek 8

    277 EUROPEJSKICH ODZNAK JAKOŚCI! - Obrazek 9

    Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że 277 projektów polskich eTwinnerów zostało nagrodzonych Europejską Odznaką Jakości.

    W tym dziewięć odznak przyznano nauczycielom naszej Szkoły! Osiem Katarzynie Drabarek i jedną Marcie Niesiołowskiej.

    Oznacza to, że praca nauczycieli, praca uczniów i szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

    Serdecznie gratulujemy laureatom tego wyjątkowego wyróżnienia, szkołom oraz uczniom, którzy wzięli udział w nagrodzonych projektach!

   • JESIENNA WYPRAWA DO BIBLIOTEKI GŁÓWNEJ UPH - Obrazek 1 

    W środę 24 października, mimo niesprzyjającej jesiennej pogody, grupa dzielnych świetliczaków pod opieką pani Anny Pytlak i Iwony Cymerman z biblioteki szkolnej wybrała się na wycieczkę do Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.
    Dzieci mogły zwiedzić nowoczesną bibliotekę naukową z licznymi udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych, poznać różne działy i zbiory, poćwiczyć wyszukiwanie książek w katalogach komputerowych, a także zajrzeć do pomieszczeń magazynowych.
    Okazało się, że można było również zatańczyć przy ciepłych dźwiękach, płynących z winylowej płyty, odtwarzanej przez najprawdziwszy gramofon.
    Dużą atrakcją dla dzieci było odkrycie tajemniczych dziur w podłodze, gdzie mieszkają krasnoludki biblioteczne, które po nocach czytają książki. Niestety w nocy biblioteka jest zamknięta, dlatego nie udało nam się zobaczyć krasnoludków na własne oczy.

   • LEKCJA O PIENIĄDZACH - Obrazek 1 LEKCJA O PIENIĄDZACH - Obrazek 2

    W dniach 18 i 19 października 2018 r. uczniowie klas: 2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b, 3c brali udział w zajęciach zorganizowanych przez  ZSZ nr 2 Ekonomik.

    Celem lekcji było:

    Przybliżenie uczniom historii pieniądza w Polsce.
    Prezentacja nominałów banknotów i monet używanych w Polsce.
    Poznanie zabezpieczeń stosowanych na polskich banknotach.

    Przebieg spotkania:
    Mini-wykład połączony z prezentacją multimedialną dotyczący pieniędzy.
    Praca indywidualna i w małych grupach polegająca na samodzielnym identyfikowaniu fałszywych banknotów.
    Konkurs dotyczący poznanych zabezpieczeń.
    Wykonanie pamiątkowych zdjęć na fotościance z banknotem 200 złotowym.

   • KIERMASZ SŁODKOŚCI - Obrazek 1

    KIERMASZ SŁODKOŚCI - Obrazek 2 KIERMASZ SŁODKOŚCI - Obrazek 3

    KIERMASZ SŁODKOŚCI - Obrazek 4 KIERMASZ SŁODKOŚCI - Obrazek 5 KIERMASZ SŁODKOŚCI - Obrazek 6

    Dnia 18 października 2018 roku odbył się „Kiermasz Słodkości”. Bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy zaangażowali się w tę akcję a szczególne chcemy podziękować: Szkolnemu Kołu Caritas, Stowarzyszeniu TRAMP-EK, klasom: 5b,5a,5e,6c,8c,4c,4d,4e. Zebrane środki przekażemy do Fundacji - Dzieło Nowego Tysiąclecia.
    DZIĘKUJEMY!

   • BEZPŁATNA POMOC TERAPEUTY INTEGRACJI SENSORYCZNEJ - Obrazek 1

    Informacji na temat konsultacji udziela terapeuta integracji sensorycznej Agnieszka Żydowicz-Chomicz w sali 207.

   Aktualności

   Kontakt

   • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
    Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach, ul. Sienkiewicza 49
   • 25 794 35 91

   Galeria zdjęć