Nawigacja

 • 02.07.2015

  WYKAZ  PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2015/2016

 • KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW

  Kiermasz używanych podręczników odbędzie się 24.08.2015r. (poniedziałek) w godzinach 16:00-18:00.

 • WSPÓŁZAWODNICTWO MIĘDZYKLASOWE I INDYWIDUALNE 2014/15

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/ 2015

  25 .06 . 2015R. (CZWARTEK )   GODZ. 17.00  - KLASY VI (KORYTARZ PIERWSZE PIĘTRO)

  26 .06 . 2015R. (PIĄTEK)
  •    KLASY V – GODZ. 9.00  ( KORYTARZ PIERWSZE PIĘTRO)
  •    KLASY IV – GODZ. 10.00  ( KORYTARZ PIERWSZE PIĘTRO)
  •    KLASY III – GODZ. 11.00  ( KORYTARZ PIERWSZE PIĘTRO)
  •    KLASY II – GODZ. 12.30  ( SPOTKANIE W KLASACH)
  •    KLASY I – GODZ. 13.00  ( KORYTARZ PIERWSZE PIĘTRO)
  •    KLASY 0 – 13.00  ( SPOTKANIA W KLASACH)

 • TURNIEJ SZACHOWY

  24 czerwca 2015 r. odbył się turniej szachowy. W turnieju wzięły udział 22 osoby z klas IIa, IIIa, IIIb, IIIe, i Ve. Każdy z uczestników rozegrał 3 rundy. Za wygraną rundę uczeń otrzymywał 1 pkt, za remis 0,5 pkt, a za przegraną 0 pkt.
  W wyniku rozegranego turnieju komisja w składzie: Zofia Gawrońska, Renata Szczepanik i Edyta Karwowska, ustaliła następujące wyniki:
  I miejsce – Joński Kornel kl. IIIb
            Stefański Jakub kl. Ve
            Filipczak Natalia kl. Ve
  II miejsce – Rudzińska Aleksandra  kl. IIa
  Pawłowski Maciej kl. IIIa
  III miejsce – Kornacki Dominik kl. IIIa    
    Mroczkowska Zuzanna kl. IIIa
    Pawłowski Jakub kl. IIIa
    Skulimowska Magdalena kl. Ve
  Wszyscy uczestnicy  otrzymali dyplomy za udział w turnieju.
   

 • 17 czerwca 2015r. uczniów naszej szkoły odwiedził Piotr Horzela. Podróżnik opowiadał o półtorarocznym pobycie w antarktycznym klimacie i podróży po  Ameryce Południowej.  Powyższe wydarzenie było dla nie tylko atrakcją, ale także niezwykle ciekawą lekcją.

   

 • „Znak drogowy w naszej szkole”

  Wyniki konkursu:

  W kategorii klas 0-I
  I miejsce – Emilia Kaczmarska kl. 1d
  II miejsce – Wiktoria Ekner kl.1g
  III miejsce – Bartłomiej Stolarczuk 1d


  W kategorii klas II – III
  I miejsce – Bartłomiej Zdunek kl. 3e
  II miejsce  - Natalia Skwarek kl. 3e
  III miejsce – Adrian Wysokiński kl. 3e

 • 11 czerwca 2015r. gościliśmy w oddziałach przedszkolnych przedstawicieli Regionalnego Związku Pszczelarzy w Siedlcach. Państwo Krasnodębscy odwiedzili nas wraz ze swoimi podopiecznymi- pszczołami. Barwnie opowiadali nam o życiu tych pożytecznych owadów, ich znaczeniu w środowisku. Nie zabrakło także ważnych informacji na temat zachowania bezpieczeństwa w kontakcie z pszczołami i osami. Podczas prelekcji mogliśmy zobaczyć wewnętrzną budowę ula, przybory wykorzystywane przez pszczelarzy, w tym strój ochronny. Skosztowaliśmy również naturalnego miodu z pasieki naszych gości.

  Dziękujemy przedstawicielom RZP za możliwość uczestnictwa w tak cennej i ciekawej lekcji przyrody, której z pewnością długo nie zapomnimy.

 • W czerwcu uczniowie klasy 1a, 1c i 1d uczestniczyli w lekcji w Pracowni Rzeźby na Uniwersytecie Przyrodniczo- Humanistycznym w Siedlcach. Zajęcia poprowadził Michał Gardziński, który opowiedział o historii oraz zaprezentował proces tworzenia rzeźb. Uczniowie mieli również możliwość sprawdzenia swoich umiejętności przez stworzenie własnych arcydzieł.

 • Uczniowie z oddziałów przedszkolnych i klasy II e mieli okazję wziąć udział w ciekawej lekcji zorganizowanej przez przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej w Pruszynie. W pierwszej części spotkania, dzieci wysłuchały pogadanki na temat pracy strażaka i prawidłowych reguł postępowania w przypadku pożaru lub innego nieszczęśliwego wydarzenia. Następnie wszyscy uczniowie udali się na boisko szkolne, gdzie czekał już na nich prawdziwy wóz strażacki. Panowie strażacy zapoznali dzieci ze sprzętem przez siebie wykorzystywanym. Na zakończenie niektórzy mogli poczuć siłę prądu wody płynącej przez wąż strażacki.

  Dziękujemy przedstawicielom OSP w Pruszynie za poświęcony nam czas i możliwości uczestnictwa w tak cennej i pełnej atrakcji lekcji.

 • 3 czerwca 2015r. w oddziałach przedszkolnych odbył się II etap konkursu „Mistrz głoskowania”. Poprzedzony został wewnątrzgrupowym wyłonieniem po 2 uczniów z każdej grupy, którzy najlepiej dzielą słowa na głoski. Nauczyciele mieli bardzo duży problem z wyłonieniem zwycięzcy, ponieważ każdy uczestnik z łatwością radził sobie z wykonaniem zadania.

  Po długiej i zaciętej rozgrywce, prowadzący konkurs ogłosili wyniki:

  I miejsce: Aleksandra Kuryłek, Zuzanna Szczepaniak, Agnieszka Zatyka
  II miejsce: Krzysztof Goławski

  8 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów przez panią Dyrektor Elżbietę Ziółkowską. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

 • 1 czerwca 2015r. w  Muzeum Regionalnym w Siedlcach odbyło się spotkanie z pisarką Elizą Piotrowską. Autorka przywitała dzieci oraz  przedstawiła ulubioną bohaterkę książkową ciocię Jadzię. Prezentując kolejne części przygód cioci Jadzi i opowiadając o niej wzbudziła zainteresowanie i sympatię do bohaterki, która jak wyjaśniła dzieciom istnieje naprawdę, gdyż jest nią ona sama. Kolejną osobą, o której pisze w swoich książkach jest dziewczynka - jej bratanica Oliwia. Organizatorem spotkania była Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach.

 • Lista dzieci spoza rejonu zakwalifikowanych do klasy I na r. szk. 2015/2016

 • Lista dzieci z rejonu szkoły przyjętych do kl. I na r. szk. 2015/2016

 • INFORMACJA DLA RODZICÓW!

  Dnia 5.06.2015r. – (piątek) w szkole nie ma zajęć edukacyjnych. Dla dzieci zgłoszonych do wychowawców do dnia 3.06.2015r. zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńcze.

 • 02.06.2015

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii MAJOWY TYDZIEŃ Z KSIĄŻKĄ.

 • W naszej szkole w konkursie Kangur 2015 wzięło udział 67 uczniów z klas II-VI.
         Dnia 28 maja 2015 r. o godz. 11.00 w PUBLICZNYM GIMNAZJUM NR 2 W SIEDLCACH odbyło się uroczyste podsumowanie XXIV edycji konkursu oraz rozdanie nagród.
      Wśród zwycięzców znaleźli się uczniowie naszej szkoły.
       Laureatem został Wojciech Górczyński z klasy 4d.
  Wynik bardzo dobry uzyskali:
  Filip Lisowski
  Dominik Majewski
  Marcel Szafrański
  Wyróżnienia otrzymali:
  Rafał Szymanek
  Hanna Cylwik
  Zuzanna Mroczkowska
  Julia Bryzek
  Łukasz Skiba
  Dominik Mech
  Damian Michałowski
       Zwycięzcom gratulujemy!
   

 • Dzieci z oddziału przedszkolnego 02 przez całą zimę dokarmiały ptaki. Podczas każdego spaceru wrzucały do zawieszonych przed oknami sali 105 karmników, obserwowały skrzydlatych gości ptasiej stołówki. Wydarzenia związane z dokarmianiem ptactwa były dokumentowane przez nauczycieli, a następnie wysłane do „Tygodnika Siedleckiego”, który organizował akcję „Zostań przyjacielem ptaków”. Starania uczniów zostały docenione i dzieci z zerówki zostały zaproszone na uroczyste wręczenie certyfikatów i nagród do Uniwersytetu Przyrodniczo- Humanistycznego w Siedlcach. W tym dniu „zerówkowicze” mieli jednak zaplanowaną wycieczkę do „Farmy Iluzji”, więc nie mogli pojawić się na uroczystości. Dlatego też, 25 maja uczniowie wybrali się wraz z nauczycielami po osobisty odbiór nagród. Zostali zaproszeni do sali konferencyjnej, gdzie pani redaktor podziękowała im za wzięcie udziału w akcji i wręczyła upominki w postaci długopisów. Cała grupa otrzymała natomiast certyfikat „Opiekuna ptaków”, książkę „Mój pierwszy przewodnik po ptakach” oraz film przyrodniczy. Udział w konkursie oraz wycieczka do „Tygodnika Siedleckiego” była dla dzieci nie lada atrakcją i pouczającą lekcją.

 • ŚWIĘTO SZKOŁY - 1.06.2015r.

  Klasy:  1b,1h, 2b,2c,2d,2e, 3a,3c,3d
  Przychodzą na 8:30. Mają zabawy sportowe na boisku lub – w razie niepogody – na I piętrze. Po zawodach zaplanowane wyjścia, ewentualnie zajęcia w klasach do godz. 13:30
  Klasy:  4a,4bc, 4d,4e,4f
  Przychodzą na 8:30 na spektakl Grupy Integracyjnej Supełek – III piętro, następnie około godz 9:00 – kręgle na boisku lub I piętrze w zależności od pogody. Następnie zaplanowane wyjścia – do 13:30
  Klasy:   5b,5c,5d,5e,5f,  6b,6c,6e,6f
  Przychodzą na 9:00 na występy wokalne, taneczne oraz spektakl „Czerwony kapturek” w języku angielskim. Około 9:30 klasy VI – zawody w przeciąganiu liny, klasy V- skoki przez skakankę – na boisku. Potem zaplanowane wyjścia lub zajęcia w klasach do godz. 13:30.
  Świetlica pracuje jak każdego dnia.
   

 • Wyniki eliminacji miejskich XXXII Konkursu Recytatorskiego dla dzieci im. Kornela Makuszyńskiego.

  Filip Lisowski został zakwalifikowany do Finału Konkursu,  który odbędzie się 9 czerwca 2015 r. w Sali widowiskowej „Podlasie” w Siedlcach. Urszula Chojecka natomiast otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
  Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach, ul. Sienkiewicza 49
 • 25 794 35 91

Galeria zdjęć