Nawigacja

 • Próbny sprawdzian klas VI

  Dnia 4.11.2014r. (wtorek) o godz. 8:00 odbędzie się próbny sprawdzian klas VI. Uczniowie klas IV i V przychodzą na 3 lekcję. Klasy I-III nie wychodzą na przerwę po 1 lekcji.

 • Wyniki Konkursu Franciszkańskiego pt.: ”Rozkwit Niepokalanowa”.

  Klasy IV – VI

  I miejsce   – Julia Bryzek 4a
  II miejsce  – Aleksandra Krasuska 5d
  III miejsce – Karolina Mikołajuk 5d

  Wyróżnienia :
  Zuzanna Kalinowska 5a
  Przemek Sopiński 5c
  Kacper Koć 5d

  Klasy I – III
  I miejsce – Kacper Sowa 2c

 • WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „DRZEWO GENEALOGICZNE MOJEJ RODZINY”

  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Drzewo genealogiczne mojej rodziny” organizowanym przez Archiwum Państwowe w Siedlcach oraz Fundację Rozwoju Badań Regionalnych SIGILLUM. Wyróżnienie w kategorii drzewo genealogiczne  otrzymał Lipka Michał z klasy IVa, natomiast wyróżnienie w kategorii wywód przodków Grabowski Maciej z  klasy  Va. Gratulujemy!

 • Wyniki konkursu ładnego czytania w języku angielskim dla klas V

  I miejsce - Krzymowski Marcin - klasa Vc

  II miejsce - Zdanowska Alicja - klasa Vb

  III miejsce - Krasuska Aleksandra - klasa Vd

 • 28.10.2014

  Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu Apel „Z prawem szkolnym na Ty”.

 • Apel „Z prawem szkolnym na Ty”

  Dnia  21. 10. 2014 r. odbył się apel „Z prawem szkolnym na Ty”, który przygotowała kl. VI d z wychowawczynią Karoliną Frankowską. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas IV – VI. Zebranych przywitała pani Dyrektor Bożena Możdżeń. Następnie uczniowie zaprezentowali wiersze poświęcone prawom i obowiązkom ucznia. Głos  zabrała również pani Anna Terlikowska –  Rzecznik Praw Ucznia, która przypomniała, jaką rolę pełni w szkole i w jakich sytuacjach można się do niej zwrócić.

 • 28.10.2014

  Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu Dzień Papieski.

 • W dniach od 12 do 17 października odbył się „Tydzień ze św. Janem Pawłem II”.

  Klasy 1 brały udział w konkursie  plastycznym pt.: „Św. Jan Paweł II i dzieci”.
  Wyniki:
  I miejsce    - Karolinka Świderska  1a
  II miejsce   - Jakub Ostaszewski  1 d,  Olga  Szafrańska  1a
  III miejsce   - Marta Ponikowska  1b,  Wiktoria Wysokińska 1a
  Wyróżnienia : Kacper Wiśniewski 1f , Paulinka Ornowska 1b , Zosia Lisowska 1f, Dziołak Patrycja 1f , Marysia Pośrednik 1a.


  Klasy 2  brały  udział  w  konkursie   plastycznym  pt.: ”Św. Jan Paweł II  we wspomnieniach moich rodziców”.
  Wyniki:
  I miejsce   - Michalina Musiej 2e
  II miejsce  - Kacper Sowa 2c
  II miejsce – Emilia Widelska 2e
  III miejsce – Daniel Sałata 2e


  Klasy 3 przygotowywały dwie piosenki religijne – „Barkę” i drugą dowolną. Przesłuchania odbyły się 15 października na małej sali gimnastycznej.  Wszystkie klasy bardzo starannie przygotowały się do przesłuchań. Każda klasa starała się jak najładniej zaśpiewać swoje piosenki, dlatego komisji trudno było przydzielać miejsca na podium. Wszystkie występy obserwowała p. dyr. M. Pawełkiewicz.
  Wyniki:
  I miejsce klasy 3b i 3c
  II miejsce klasy 3e i 3a
  III miejsce klasa 3d

  Klasy 4 przygotowywały na lekcjach religii plakaty pt.:”Pielgrzymki Jana Pawła II w Polsce”.
  Klasy 5 przygotowywały na lekcjach religii plakaty pt.”Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Wszystkie plakaty zostały zaprezentowane na wystawie na szkolnym korytarzu  i w sali 311.

  Klasy 6  przygotowywały  prezentację  multimedialną pt.: ”Światowe Dni Młodzieży”.  Najciekawsze będą zamieszczone na szkolnej stronie  internetowej.

 • 25.10.2014

  Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu Pasowanie uczniów klas I.

 • DEBIUT 2014 - III Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży

  Urszula Lewczuk z kl. VIc zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie piosenki dla dzieci i młodzieży "Debiut". Gratulujemy!


 • Szkolny konkurs piosenki anglojęzycznej

  Dnia 28 października 2014r.  (wtorek), odbędzie się konkurs piosenki anglojęzycznej "I like that song!" dla dzieci z klas IV - VI. Konkurs planowany jest na ósmą godzinę lekcyjną. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele języka angielskiego. Zapraszamy wszystkich chętnych!

 • Szkolny konkurs dla wokalistów

  Szkolny konkurs dla wokalistów z kl. IV-VI "Szansa na sukces" odbędzie się 28 i 29 października 2014r. o godz.14:30 w sali 304. Szczegółowych informacji udziela p. K.Tarkowska.

 • WZNAWIAMY ZBIÓRKĘ ELEKTROŚMIECI !

  Nasza szkoła przyłączyła się do programu: MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI. Dzięki zbiórce możemy zadbać o nasze środowisko, a także otrzymać ciekawe pomoce dydaktyczne. Jeżeli chcesz i możesz pomóc, to przynieś stary, zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny do sali 101 PRZYPOMINAMY ZBIÓRKA TRWA NADAL !

 • 16 października 2014 r. oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach odwiedzili funkcjonariusze siedleckiej Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach: asp. szt. Janusz Cabaj z Wydziału Ruchu Drogowego oraz mł. asp. Edyta Barycka z Zespołu ds. Nieletnich. Policjanci przeprowadzili z dziećmi  pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze, zarówno pieszo jak i różnymi środkami transportu. Funkcjonariusze zwrócili szczególną uwagę na konieczność noszenia elementów odblaskowych, które mają duży wpływ na widoczność pieszych. Uczniowie dostali odblaskowe breloczki oraz zobowiązali się do ich codziennego noszenia. W dalszej części spotkania, dzieci zapoznały się ze sprzętem policyjnym: latarką i tarczą- atrybutami służącymi do zatrzymywania pojazdów. Uczniowie utrwalili swoją wiedzę poprzez obejrzenie krótkiego filmu oraz wysłuchanie piosenki na temat bezpieczeństwa na drodze. Nie mniej ciekawą atrakcją był dla dzieci policyjny radiowóz. Każde dziecko miało okazję przyjrzeć się z bliska jego wyposażeniu. Na koniec spotkania uczniowie wraz z funkcjonariuszami i nauczycielami zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Serdecznie dziękujemy przedstawicielom Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach za ciekawą i pouczającą lekcję, która z pewnością pozostanie dzieciom na długo w pamięci.

   

 • XII edycja konkursu „Siedlce, Podlasie i Anioły 2014”

  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Konkursie Plastycznym Osób Niepełnosprawnych „Siedlce, Podlasie i Anioły”. Konkurs objęty był honorowym patronatem Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy oraz Prezydenta Miasta Siedlce Wojciecha Kudelskiego. W  kategorii wiekowej dzieci do lat 12 I nagrodę otrzymał  Dawid Sawicki za pracę „ Anioł z Jackiem”. Nagrodę specjalną Izabeli Staręgi otrzymał  Igor Hołubiec  za pracę  „Latający Anioł”. Gratulujemy!