Nawigacja

 • ZEBRANIA Z RODZICAMI

  4.02.2015r. - środa 

  godz. 16:30 klasy I - spotkanie rodziców z psychologiem w stołówce szkolnej, potem spotkania z wychowawcami w klasach

  godz. 17:00 klasy II, III - spotkania z wychowawcami w klasach

  5.02.2015r. - czwartek

  godz. 16:30 klasy VI - spotkanie rodziców z przedstawicielem STOWARZYSZENIA KOFOEDA (cyberprzemoc), potem spotkania z wychowawcami w klasach

  godz. 17:00 klasy IV, V - spotkania z wychowawcami w klasach

 • 16 stycznia 2015r. odbył się apel na temat: "Bezpieczne zabawy zimowe". Przygotowała go klasa IIIa. Uczniowie zaprezentowali  krótkie scenki przedstawiające różne sytuacje, jakie mogą przydarzyć się  dzieciom w czasie ferii. Pani zima przestrzegała przed niewłaściwym zachowaniem i dawała przestrogi jak bezpiecznie bawić się zimą. Mali aktorzy  śpiewali wesołe piosenki. Na koniec życzyli wszystkim udanego odpoczynku.

 • KONKURSY PIOSENKI!

  Zapraszamy uczniów klas IV – VI do udziału w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „I CAN SING!”, który odbędzie się w trakcie TYGODNIA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM w dn. 16 – 20. 02.2015r. Należy zaśpiewać dowolną piosenkę (oczywiście w języku angielskim) z podkładem muzycznym lub bez niego – indywidualnie, w duecie lub w małym zespole. Zainteresowani uczniowie powinni zgłosić chęć udziału w konkursie  swojemu nauczycielowi języka angielskiego lub bezpośrednio p. Annie Bartoszewskiej. Pomoc w znalezieniu podkładu muzycznego – gwarantowana! Uwaga! Tekst piosenki należy opanować na pamięć.
   

  Zapraszamy uczniów klas I – III do udziału w KONKURSIE PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ „Bugs World”, który odbędzie się w trakcie TYGODNIA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM w dn. 16 – 20. 02.2015r. Każdy uczeń indywidualnie lub w duecie czy małym zespole powinien zaśpiewać wybraną piosenkę w wersji KARAOKE zawartej na płycie do podręcznika „Bugs World”. Zgłoszenia do p. Anny Bartoszewskiej.

  Dokładna data i godzina zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

 • KONKURS NA MINI - SCENKĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM

  Zapraszamy uczniów klas IV – VI do udziału w KONKURSIE NA NAJZABAWNIEJSZĄ MINI - SCENKĘ  w języku angielskim. Przewidywany średni czas trwania scenki: 1 – 2 minuty. Konkurs odbędzie się w trakcie TYGODNIA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM w dn. 16 – 20.02.2015r. Dokładna data i godzina zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Zgłoszenia przyjmuje p. Monika Olędzka.
   

 • 13.01.2015

  Moduł Świetlica szkolna został zmodyfikowany

 • KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY na rok szkol. 2015/ 2016 PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 6 W SIEDLCACH

 • Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Ślimak- symbolem metody Montessori”

  Julia Daniluk i Krzysztof Goławski z oddziału przedszkolnego (grupa 02) wzięli udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Ślimak- symbolem metody Montessori” zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Aktywności Twórczej Montessori „Zameczek” w Siedlcach. Jury powołane przez organizatorów konkursu przyznało Julii wyróżnienie. Gratulujemy!