Nasza szkoła jest kolorowa i wesoła! Przyjazna dzieciom!

 • ŻYCZENIA DLA NAUCZYCIELI

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

  Każdy uczeń ósmej klasy przychodzi na zakończenie roku szkolnego ze swoim długopisem. Wszyscy uczniowie przychodzą na zakończenie roku w maseczkach. Do budynku szkoły wchodzą tylko uczniowie.

 • DRODZY UCZNIOWIE KLAS VIII!!!

  DRODZY UCZNIOWIE KLAS VIII!!!

  Rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych rozpocznie się 15 czerwca 2020 roku o godz. 8:00 i będzie trwać do 10 lipca 2020 roku do godz. 15:00. Rejestracji należy dokonać poprzez stronę internetową: http://siedlce.edu.com.pl

  Podobnie jak w roku ubiegłym kandydaci na stronie naboru będą zakładali konta samodzielnie.  Także samodzielnie będą wprowadzać oceny ze swoich świadectw.

  Natomiast wyniki egzaminu ósmoklasisty będą wprowadzane z poziomu punktu naboru.

 • OSTATNIE POŻEGNANIE

 • WNIOSEK W SPRAWIE DOWOZU DZIECKA

  W związku z planowaniem dowozu na r. szk. 2020/2021 dla dzieci, które posiadają orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego prosimy o składanie wniosków o dowóz wraz z załącznikami.

  Wnioski można  złożyć  poprzez wrzucenie do skrzynki pocztowej znajdującej się przy szkole lub też wysłać skan dokumentów na adres e-mail szkoły: sekretariat@sp6.siedlce.pl.

  WNIOSEK_w_sprawie_dowozu_dziecka.pdf

  WNIOSEK_w_sprawie_dowozu_dziecka.docx

  Wnioski należy składać do 30 czerwca 2020 r.

 • EGZAMIN ÓSMOKLASISTY - HARMONOGRAM

  Egzamin ósmoklasisty w szkołach dla dzieci i młodzieży oraz w szkołach dla dorosłych, w których nauka kończy się w semestrze wiosennym potrwa od 16 do 18 czerwca. Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca. Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca. Szkoły otrzymają również wtedy zaświadczenia.

 • WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO "EKO-PLANETA"

  WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO "EKO-PLANETA"

  W  tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego "Eko-Planeta" uczniowie naszej szkoły: Marta Chmielińska z kl. VIII c, Gabriel Tołsty z kl. VI b oraz Maja Szczygielska z kl. IV a uzyskali wynik bardzo dobry. Dyplomy wyróżnienia otrzymali: Adrianna Kołkowicz i Grzegorz Stefaniuk  z  kl. IV b oraz Hanna Wawrzyszczuk z kl. IV a. Gratulujemy!!!

 • NASI SZKOLNI "OPTYMIŚCI"

  Wprowadzić słuchacza w dobry nastrój - przed takim wyzwaniem stanęło troje uczniów naszej szkoły, którzy wzięli udział w Optymistycznym Turnieju Sztuki Recytatorskiej Online, organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. Uczennice klasy 4a - Maja Szczygielska i Ita Niewęgłowska oraz uczeń 6d - Sebastian Śledź poradzili sobie z tym zadaniem znakomicie! Buzia sama się cieszy oglądając ich wystąpienia! Brawo! Okazało się, że nasza szkoła obfituje w prawdziwe aktorskie talenty.

  Komisja wyróżniła za wzbogacenie interpretacji o  pozasłowne środki wyrazu artystycznego Maję Szczygielską.

 • ZAPROSZENIE NA POKAZ OBSŁUGI SYSTEMU

  Pokaz systemu elektronicznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych firmy VULCAN. Pokaz jest przeznaczony dla Kandydatów oraz Rodziców.

  Zapraszamy na wydarzenie na żywo!

  PRZEJDŹ DO POKAZU>>>

 • KONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS IV-VIII.

  KONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS IV-VIII.

  Konsultacje ruszają od dn. 01.06.2020 r. po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem.

  Terminarz w załączeniu.

  HARMONOGRAM_KONSULTACJI_KLAS_IV-VIII.pdf

  Spotkania dla uczniów klas VIII z przedmiotów egzaminacyjnych odbywają się według wcześniej ustalonego harmonogramu.

 • TERMINARZ KONSULTACJI - PRZEDMIOTY EGZAMINACYJNE

  Od 25.05.2020 r. na terenie szkoły odbywać się będą  konsultacje dla klas VIII z przedmiotów objętych egzaminem.

  Udział dziecka w konsultacjach możliwy jest po umówieniu spotkania z nauczycielem.

  Przychodząc po raz pierwszy na konsultacje uczeń przynosi wypełnioną ankietę/oświadczenie znajdującą się w zakładce Do pobrania.

 • "EXPLORE COLOR" - PROJEKT E-TWINNING

  Świetlica szkolna pracowała w tym roku nad kolorowym projektem e-Twinning "Explore Color", dzięki któremu uczniowie dowiedzieli się dlaczego liście zmieniają kolor, dlaczego mamy dany kolor oczu, włosów i skóry, bawiliśmy się kolorami, barwami ciepłymi i zimnymi, mieszaliśmy je i jednocześnie poszerzaliśmy naszą wiedzę z języka angielskiego. W tym międzynarodowym projekcie współpracowaliśmy z uczniami i nauczycielami z Turcji, Chorwacji, Portugalii, Azerbejdżanu, Tunezji, Włoch, Czech i Litwy.

  To wszystko pod opieką pań: Kornelii Borzymowskiej i Aleksandry Milczarczyk

 • WITAMY W SP 6!

  WITAMY W SP 6!

  Lista kandydatów  zakwalifikowanych do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach, do klasy I na r. szk. 2020/2021.

  Lista_kandydatów_zakwalifikowanych_do_klasy_I.pdf

 • INFORMACJA DLA RODZICÓW

  Od dn. 27.05.2020 r. od godz. 8:00 do  dn. 05.06.2020 r.  do godz. 15:00 rodzice dzieci zakwalifikowanych do klasy I mogą składać potwierdzenie woli przyjęcia dziecka .

  W załączeniu druk do pobrania.

  Potwierdzenie_woli.pdf

  Potwierdzenie_woli.docx

 • KOLONIE LETNIE Z "TRAMP-KIEM"

 • DZIEŃ DZIECKA

 • BIBLIOTEKA SZKOLNA ZAPRASZA CZYTELNIKÓW

  Z radością informujemy, że od dnia 25 maja nasza biblioteka wznawia działalność. Szczegółowe zasady jej funkcjonowania zawarte są w procedurach zamieszczonych na stronie internetowej szkoły w zakładce Dokumenty szkoły>PROCEDURY.

  Biblioteka /tylko wypożyczalnia/ czynna w dni nauki szkolnej od godz. 9.00 do 15.00. Wypożyczenia będą odbywać się po uprzednim zgłoszeniu z jednodniowym wyprzedzeniem do koordynatora biblioteki - p. Ewy Pawluczuk - poprzez przesłanie do niej wiadomości na LIBRUSIE i otrzymaniu informacji zwrotnej o dostępnej godzinie, gdyż w bibliotece może równocześnie przebywać tylko jeden czytelnik.                                                  

  UWAGA! Od dnia 01 do 10 czerwca przyjmowane są wyłącznie zwroty wypożyczonych książek i innych materiałów /poza podręcznikami/. Harmonogram zwrotu podręczników zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
  Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach, ul. Sienkiewicza 49
 • 25 794 35 91

Galeria zdjęć