Nasza szkoła jest kolorowa i wesoła! Przyjazna dzieciom!

 • VI POWIATOWY KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ "CANTATE DEO"

  Dnia 26 października w Katolickiej Szkole Podstawowej w Siedlcach odbył się VI POWIATOWY KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ "CANTATE DEO". Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: w kategorii klas I - III Małgorzata Bala z klasy III a z utworem "Ty tylko mnie poprowadź" a w kategorii klas IV - VIII Joanna Stelingowska z klasy Vc z piosenką "Mario, czy Ty wiesz". W konkursie brało udział  34 wykonawców z całego powiatu a w gronie laureatów znalazła się Małgorzata Bala, która zajęła II miejsce. Uczennice przygotowała nauczycielka muzyki Katarzyna Tarkowska.

 • EUROPEJSKA ODZNAKA JAKOŚCI

  Gratulacje! Nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "My Treasure Box". Oznacza to, że praca nauczyciela, praca uczniów i szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom. Projekt "My treasure box" został zrealizowany przez uczniów z obecnych klas 7a i 7c podczas nauczania zdalnego z p. Katarzyną Drabarek.

 • WSPARCIE DLA STOWARZYSZENIA "ZWIERZOLUBY"

  Szkolne Kolo Wolontariatu serdecznie dziękuje rodzicom i uczniom za wsparcie i pomoc w zebraniu imponującej ilości karmy, przekąsek oraz akcesoriów dla zwierząt przebywających pod opieką stowarzyszenia "Zwierzoluby".

 • Easter & Children Day in "Shall we play a game"?

  W poniedziałek 29 marca 2021 nauczyciele i uczniowie mieli okazję spotkać się w międzynarodowym projekcie "Shall we play a game?" na nietypową lekcję wielkanocną oraz poznać zwyczaje związane z obchodami Dnia Dziecka w Turcji. Uczniowie pracując w międzynarodowych zespołach rozwiązywali zadania oraz współtworzyli własne pisanki

 • CENA OBIADÓW W LISTOPADZIE

 • V BIEG ERASMUSA

  Bieg Erasmusa za nami a tu taka niespodzianka. W podziękowaniu za udział i zaangażowanie dostaliśmy dyplom a jako jedna ze 100 szkół w Polsce super zestaw sportowy: piłki fitball, rollery, płotki lekkoatletyczne i spadochron do treningów biegowych.

  Super sprzęt po biegu Erasmusa jest wykorzystywany na lekcji. Tak właśnie  chłopcy z klasy 7d ćwiczą na W-F pod okiem pani Agnieszki Żydowicz-Chomicz.

 • ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

  15 października 2021 r. w naszej szkole odbyła się niecodzienna uroczystość – ślubowanie klas I oraz pasowanie na ucznia. 
  Ze względu na obostrzenia związane z pandemią każda klasa miała swoją oddzielną uroczystość. Na wstępie uczniów powitały p. dyrektor Jolanta Pawlik oraz p. wicedyrektor Elżbieta Ziółkowska, po czym dzieci mogły pierwszy raz wystąpić przed publicznością z krótkim programem artystycznym. Następnie do sali wprowadzono sztandar i wszyscy odśpiewali hymn państwowy. W końcu nadszedł najważniejszy moment tej uroczystości czyli ślubowanie. W obecności sztandaru dzieci przyrzekały być dobrymi uczniami i Polakami. Obiecały godnie reprezentować szkołę i klasę, a swoją nienaganną postawą sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Kolejnym punktem uroczystości było pasowanie na ucznia, którego przy pomocy wielkiego ołówka dokonała p. dyrektor Pawlik. Dzieci otrzymały też swój pierwszy dokument – legitymację szkolną. Od tej chwili stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.
  Rodzice również uczcili ten dzień przygotowując dla swoich pociech słodkie upominki. To była wspaniała uroczystość, którą dzieci zapamiętają na długo.

 • X OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ŚRODOWISK OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

  18 października w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbył się X Ogólnopolski Festiwal Twórczości Środowisk Osób z Niepełnosprawnością zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Siedlcach. Koncert odbywał się pod hasłem "W czasie podróże małe i duże". Naszą szkołę reprezentował duet Szósteczki czyli Aleksandra Soszyńska z klasy 7 c i Adrianna Kołkowicz z klasy 6 b z piosenką "Lubię podróże". Występ bardzo się podobał i publiczność nagrodziła go wielkimi brawami. Uczennice do występu przygotowała nauczycielka muzyki Katarzyna Tarkowska.

 • OSTATNIE POŻEGNANIE

 • NASZA SZKOŁA PRZYSTĄPIŁA DO PROJEKTU - BohaterON w Twojej Szkole

 • DNI ERASMUS+

  W ramach obchodów Dni Erasmus+ zapraszamy do:

  1) obejrzenia wystawy w holu głównym szkoły,

  2) wszystkich uczniów do udziału w podchodach z kodami QR.

  Instrukcja na tablicy Erasmus+ w holu głównym, życzymy powodzenia!

  Poza tym uczniowie Erasmusowi wezmą udział w wideokonferencji z partnerami z projektu "Shall we play a game?" o godz. 12:30 w sali 211. Udanego świętowania!

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - AKADEMIA

  Dnia 13.10. br. odbyła się w naszej szkole Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej na której Dyrekcja podziękowała i złożyła życzenia wszystkim pracownikom oraz uczniom szkoły. Wręczono również Nagrody Dyrektora. Na zakończenie uroczystości wystąpił chór wraz z klasą 7a z przedstawieniem pt. Rozmowy podczas przerwy. Część artystyczną przygotowały panie: Irena Bednarczyk, Karolina Niezgoda oraz Katarzyna Tarkowska.

 • NAGRODY PREZYDENTA SIEDLEC

  12 października 2021 roku w CKiS w Siedlcach odbyła się piękna uroczystość wręczenia nagród Prezydenta Miasta Siedlce, nauczycielom siedleckich szkół i przedszkoli z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nagrodę odebrały dwie nauczycielki naszej szkoły, Pani Renata Szczepanik i Pani Wioleta Repczuk. Jesteśmy ogromnie dumni. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy pomyślności w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

 • DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH

  "Shall we play a game?" Nazwa naszego erasmusowego projektu świetnie współgra z Dniem Gier Planszowych. Na zajęciach projektowych gra planszowa w wersji MAXI. Po drodze gracze muszą odpowiedzieć na pytania dotyczące danej dziedziny. U nas oczywiście pytania związane z ERASMUSEM. Gra uczy współpracy w grupie i dobrej organizacji. Jest jedną z form aktywnego i pożytecznego spędzania czasu.

 • PROJEKT ETWINNING - PEŁNA CHATA

  Nowy projekt eTwinning rozpoczęty. Nauczycielki języka niemieckiego p. Joanna Cybulska i p. Katarzyna Drabarek z klasami 7a i 7c rozpoczęły projekt "Volles Haus" - "Pełna Chata". Projekt ma na celu wykorzystanie umiejętności uczniów nabytych podczas lekcji języka niemieckiego oraz ich rozwinięcie. Przy wykorzystaniu narzędzi TIK planowane są różnorodne aktywności m.in. awatary, praca na padletach, logo, gamifikacja: Quizlet, Blooket - rozgrywki międzyszkolne, książeczki elektroniczne pełnych chat oraz wideokonferencje i przeprowadzanie wywiadów Powodzenia!

 • DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH NA WF

  Dzień Gier Planszowych na WF? Tak!!! Chłopcy z klasy 7d zagrali w sportową planszówkę XXL projektu pani Agnieszki Żydowicz-Chomicz. Była plansza wielkości sali gimnastycznej, wielkie emocje i wielka kostka. Chłopcy z klas 8c i 8d zagrali w "kostkowy challenge", "sprinterską" Jengę oraz drużynowy "kółko-krzyżyk". W formie zabawy kształtowali wiele cech motorycznych, uczyli się pracy zespołowej i gry fair-play.

 • EUROPEJSKI TYDZIEŃ ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI

  W dniach od 4.10 do 8.10.2021 r. w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji, któremu w tym roku przyświecało hasło: „Jesteśmy różni – jesteśmy razem”. Podczas wspólnych gier i zabaw z uczniami utrwalaliśmy znajomość z liter, usprawnialiśmy motorykę małą i dużą, ćwiczyliśmy spostrzegawczość, umiejętność twórczego myślenia, poprawną pisownię wyrazów z trudnościami ortograficznymi oraz dykcję w rymowanych wierszykach, czyli łamańcach językowych. Serdecznie zapraszamy za rok.

 • KONKURS WOKALNY "SZANSA NA SUKCES"

  KONKURS WOKALNY "SZANSA NA SUKCES"

  Laureaci szkolnego konkursu wokalnego "Szansa na Sukces":

  I miejsce - Joanna Stelingowska kl.Vc

  II miejsce - Kamil Rosa kl.VIIa oraz Dominika Kołdej kl.VIIa

  III miejsce - Andrzej Niesiołowski kl.Vb oraz Stanisław Lewandowski kl.Vb

  wyróżnienia: A.Perczyński kl.IVa, O.Tchórzewska kl.Vd, A.Jastrzębska kl.Vd, M.Sławińska kl.VIa, M.Szczygielska kl.VIa, L.Pawluk kl.VIIb, A.Soszyńska kl. VIIc, Ł.Wilińska kl. VIId

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
  Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach, ul. Sienkiewicza 49
 • 25 794 35 91

Galeria zdjęć