Nasza szkoła jest kolorowa i wesoła! Przyjazna dzieciom!

 • NASZA MISTRZYNI PIĘKNEGO CZYTANIA

                   

  Aby zostać mistrzem tego konkursu należy nie tylko płynnie czytać, ale również wyróżniać się intuicją artystyczną, czyli stosować środki artystycznego wyrazu: pauzowanie, odpowiednią artykulację, modulację głosu, mimikę czym właśnie podczas finału konkursu zachwyciła komisję MAJA SZCZYGIELSKA z klasy VI A, uzyskując tytuł mistrzyni.  Finał  VI edycji Mistrza odbył się dnia 26 listopada w Samorządowym Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli, który był jego organizatorem. Konkurs od lat cieszy się dużym zainteresowaniem naszych uczniów. Maja została wytypowana  podczas szkolnych eliminacji, w których wzięło udział 18 uczniów z klas IV-VIII.

  GRATULACJE!  GRATULACJE!  GRATULACJE!   

 • URODZINY MISIA W BIBLIOTECE

  Obchodzone na całym świecie dnia 25 listopada urodziny tego najsympatyczniejszego z sympatycznych pluszowego niedźwiadka, towarzysza dzieciństwa każdego z nas, były okazją do zaprezentowania uczniom wszystkich klas I tych bohaterów książkowych historii. O Kubusiu Puchatku, Misiu Uszatku, Paddingtonie czytali nauczyciele bibliotekarze i zaproszeni goście. Misiowym poczytajkom towarzyszyły  piosenki i zabawy ruchowe. 

 • PRZYGOTOWANIA DO MOBILNOŚCI W PROJEKCIE ERASMUS+

  Przygotowania do pierwszej mobilności w projekcie Erasmus+ "Shall we play a game?" trwają.

 • ETWINNING - SPOTKANIE Z UCZNIAMI ZE SŁOWACJI

  Uczniowie klasy 5bd  zakończyli fantastyczne spotkanie z uczniami ze Słowacji, z którymi współpracują w projekcie eTwinning English is E123. Poznali swoje kraje, miasta, szkoły a uczniowie korzystając z wcześniej przygotowanych kolaży przedstawiali się

 • OBIADY - GRUDZIEŃ


 • OGÓLNOPOLSKA AKCJA "DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA"

  W dniach 15-19.11.2021 r. nasza szkoła ponownie przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Dzień Pluszowego Misia organizowanej przez fundację Mam Marzenie. Zebraliśmy pluszowe misie i wiele zabawek oraz artykułów papierniczych. Zebrane rzeczy zostaną podarowane chorym dzieciom w szpitalach onkologicznych. Szkolnymi koordynatorami akcji były: p. Edyta Karwowska, p. Anna Pytlak i p. Kamila Strawa.

  Dziękujemy wszystkim darczyńcom za przyłączenie się do akcji i zapraszamy w  przyszłym roku!!!

 • WEWNĄTRZSZKOLNE ZASADY ZACHOWANIA UCZNIÓW

  WEWNĄTRZSZKOLNE ZASADY ZACHOWANIA UCZNIÓW
 • DNI ERASMUSA 2021

 • KONKURS WOKALNY

 • SZKOŁA DO HYMNU

 • AKADEMIA - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

 • BEZPŁATNE KONSULTACJE W ZAKRESIE INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

  Ogólnopolski Tydzień Bezpłatnych Konsultacji w zakresie integracji sensorycznej. Wszystkich rodziców zaniepokojonych rozwojem sensoryczno-motorycznym swojego dziecka zapraszamy na konsultacje z zakresu integracji sensorycznej https://pstis.pl/pl/html/index.php?str=p_bezplat Konsultacji udziela terapeutka SI z naszej szkoły Pani Agnieszka Żydowicz-Chomicz. Ze względu na sytuację epidemiczną konsultacje będą odbywały się telefonicznie.

 • 8 listopada DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA – świętujmy go codziennie!

  8 listopada DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA – świętujmy go codziennie!

  Pyszny i zdrowy początek dnia to gwarancja dobrego samopoczucia,warto więc rozpocząć go od pożywnego posiłku. Śniadanie daje nam energię na cały poranek, dlatego ważne jest, żeby było pełne wartościowych składników, nie tylko w Dzień Zdrowego Śniadania, ale także codziennie.

  8 listopada w świetlicy szkolnej odbędą się zajęcia edukacyjne dotyczące roli śniadania w diecie i zasad zdrowego odżywiania. Szkolna Komisja Zdrowia i Higieny zaprasza Szanownych Nauczycieli i uczniów do włączenia się w akcję "Moje zdrowe i kolorowe śniadanie".

  Podziel się z innymi swoim pomysłem i wyślij zdjęcie przygotowanego posiłku  na adres: marlena.golos@sp6siedlce.onmicrosoft.com Najbardziej kreatywne i smakowite propozycje zamieścimy na stronie internetowej i gazetce szkolnej. 

  Zdjęcia prosimy wysyłać w terminie od 25.10 do 1.11.2021, załącznik podpisujemy imieniem, nazwiskiem i numerem klasy.

  Biorąc udział w akcji, autor zdjęcia poświadcza, że nadesłane zdjęcie jest jego własnością i  wyraża zgodę na publikację. 

  Wybierzmy się we wspólną kulinarną podróż!

 • AKCJA "SZKOŁA PAMIĘTA"

  Szkolny Klub Wolontariatu serdecznie wszystkim dziękuje za udział w zbiórce zniczy. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły okazali ogromne serce. Zebrane znicze wolontariusze ustawili na pomnikach Miejsc Pamięci Narodowej jak równiez zostaną zapalone na grobach zmarłych pracowników szkoły oraz osób zasłużonych i cenionych w naszej lokalnej społeczności a także na opuszczonych i zaniedbanych grobach.

 • KONKURS CZYTELNICZY

 • KONKURS PLASTYCZNY "ZE ZDROWIEM NA TY"

  KONKURS PLASTYCZNY "ZE ZDROWIEM NA TY"

  Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Ze zdrowiem na Ty”. Konkurs organizowany był dla uczniów klas I-III. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej w dowolnej technice z możliwością zastosowania różnych materiałów. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a prace oceniane były zgodnie z następującymi kryteriami: -oryginalność;- pomysłowość; -różnorodność plastycznych środków wyrazu, która wynika z łączenia różnych technik; -estetyka wykonania; -wkład pracy.

  Komisja konkursowa w składzie: p.Renata Szczepanik, p. Kamila Strawa, p. Marlena Gołoś dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła następujących laureatów:

  I miejsce - Weronika Gumińska klasa 3a

  I miejsce - Filip Gałecki klasa 2a

  II miejsce - Julia Pióro klasa 1a

  II miejsce - Małgorzata Bala klasa 3a

  III miejsce - Tomek Niesiołowski klasa 2a

  III miejsce - Zuzanna Olszewska klasa 1b

  Komisja konkursowa przyznała także pięć wyróżnień: Nikola Izdebska klasa 1d, Natalia Myrcha klasa 3a, Eliza Szczygielska klasa 1a, Emilia Gałecka klasa 2a, Lena Kurowska klasa 3b. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac serdecznie gratulujemy!!!

 • KONKURS FOTOGRAFICZNY "POLSKA ZŁOTA JESIEŃ"

  W dniu 28 października 2021 r. został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny "Polska złota jesień" koordynowany przez p. Grażynę Rejtczak, w którym brały udział dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie oraz gratulujemy zwycięzcom!

  Wyniki konkursu:

  Miejsce I - Zofia Tomasiak 1 c

  Miejsce II - Anna Marcinek 7 b

  Miejsce III - Krystian Adamczyk 7 b

  Wyróżnienia: Małgorzata Bala 3a, Nicola Izdebska 1d, Adam Kudowicz 2c, Norbert Traczyk 5a.

  Nagrody przekazane laureatom, zostały ufundowane przez firmy: NoveKino Siedlce oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach. Sponsorom serdecznie dziękujemy!

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
  Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach, ul. Sienkiewicza 49
 • 25 794 35 91

Galeria zdjęć