BIBLIOTEKA  ZAPRASZA

p. Ewa Pawluczuk
p. Iwona Cymerman-Policha

GROMADZIMY:

podręczniki, ćwiczenia i materiały edukacyjne,lektury szkolne, literaturę piękną, książki naukowe i popularnonaukowe, przewodniki metodyczne dla nauczycieli,  programy nauczania, scenariusze zajęć, czasopisma dla dzieci i nauczycieli, CD-ROM-y, kasety video i magnetofonowe oraz opracowania własne nauczycieli.

UDOSTĘPNIAMY:

• wszystkie rodzaje zbiorów
  • pomoce dydaktyczne
  • sprzęt RTV
  • stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu

PROWADZIMY punkt filialny Oddziału Zbiorów Specjalnych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach

REGULAMIN WYPOŻYCZEŃ

1. Z wypożyczalni mogą korzystać uczniowie i ich rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły.
  2. Jednorazowo można wypożyczyć trzy książki na okres dwóch tygodni, podręczniki na cały rok szkolny.
  3. Na życzenie czytelnika może być przedłużony termin zwrotu książki.
  4. Uczniowie mogą również wypożyczać książki na okres ferii zimowych, świątecznych i letnich.
  5. Książki wypożyczonej z biblioteki nie można oddawać innym osobom.
  6. Uczeń, w którego domu panuje choroba zakaźna nie może korzystać z biblioteki.
  7. Bezpośrednio po wypożyczeniu należy książkę dokładnie obejrzeć i zgłosić uszkodzenia.
  8. Wypożyczone książki należy szanować: nie zaginać kartek, nie plamić, nie zdejmować foliowych obłożeń.
  9. Czytelnik zobowiązany jest odkupić zniszczoną lub zgubioną książkę.

Nasza galeria zdjęć: http://sp6siedlce.edupage.org/album/?